Akce


Akce měsíce

Sleva 10 % na pařeniště a fóliovníky F3. Výhodou našich pařenišť SP je především lehká konstrukce a výplň z polykarbonátu. Zvolené materiály Vám umožní lehkou manipulaci, při zachování dlouhé životnosti. Nově lze zakoupit i náhradní výplně pokud již polykarbonát příliš zestárl. Fóliovníky F3 jsou dobré pro začínající zahrádkáře, nebo pro malé zahrádky. Kvalitní konstrukce a fólie, zaručují dlouhou životnost.

Při objednání zboží nad 4000,- je doprava až k Vám zdarma a platí i pro akční výrobky po slevě.

Každý měsíc v roce, Vám nabízíme možnost získat některý z našich výrobků za výhodnou cenu, nebo za výhodných podmínek. Akce platí vždy pouze na objednávky v konkrétním měsíci a pro zákazníky z ČR.

 

 

VÝSTAVY KTERÝCH SE ÚČASTNÍME - Podzim 2018

4.10. - 7.10. Zahrada Východních Čech Častolovice

Přijďte nás navštívit na podzimní výstavu do Častolovic. Vystaven Bude skleník Hobby H7/3, který je možné na konci výstavy získat s 20% slevou nebo s 25% slevou v případě zamluvení do začátku výstavy. Na samotné výstavě máte možnost získat slevu 10 % na objednané zboží.

 

POZOR

Chcete věnovat skleník, nebo jakýkoliv náš výrobek,jako dárek? Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.

 

Proč nakupovat u nás?

Akce aktuálního měsícePrávě si vybíráte:  
Limes > Akce


Nákupní košík
0Kč
Přihlášení
Váš email
Váše heslo

Zapomenuté heslo | Nejste ještě registrovaný?