Akce


Akce měsíce

Naše kompostéry se vyznačují především snadnou montáží, kdy se pouze sestavý dohromady do jednoduchých zámků. Jsou pevné s tuhou konstrukcí a díky pozinkovanému plechu jsou i velmi trvanlivé. Dají se libovolně rozšířit o další modul, snadno se obsluhují. Především ale fungují a jsou téměř napořád!!

Vodní gril je náš výrobek, na který jsme právem hrdí a která nám všem, kteří ho máme doma, dělá jen radost. Je vyroben skoro celý z nerezových dílů, kromě topeniště a nádoby na vodu. Protože se v grilu topí dřevem, má maso a zelenina nezaměnitelnou chuť i díky vodní lázni nad topeništěm, která nasytí horký vzduch z ohně vodní parou a pokrm tak zůstává krásně šťavnatý. Kdo rád griluje, měl by náš gril vyzkoušet!

Při objednání zboží nad 4000,- je doprava až k Vám zdarma a platí i pro akční výrobky po slevě.

Každý měsíc v roce, Vám nabízíme možnost získat některý z našich výrobků za výhodnou cenu, nebo za výhodných podmínek. Akce platí vždy pouze na objednávky v konkrétním měsíci a pro zákazníky z ČR.

 

 

VÝSTAVY KTERÝCH SE ÚČASTNÍME - PODZIM 2017

V roce 2017 se účastníme několika výstav, na kterých máte možnost získat naše výrobky za zajímevé ceny. Na každé výstavě poskytujeme 10 % slevu na veškeré objednané zboží a až 20% na vystavené zboží.

ZAHRADA VÝCHODNÍCH ČECH - ČASTOLOVICE 2017 - 29.9. až 1.10. 2017

Vystaven bude skleník Hobby H7/3. Základní cena tohoto skleníku je 12 950,-. Při vlastní demontáži a odvozu je cena snížena o 20% na 10 360,-. Pokud jste rozhodnuti, můžete složit závaznou zálohu na náš účet a poté je celková sleva 25% tzn. konečnou cenu  9 713 Kč. Pro více informací nám napište nebo zavolejte.

Na výstavě je vždy vystaven skleník se skleněnou výplní. Při vlastní demontáži a odvozu je poskytnuta sleva 20 %. V případě, že jste rohodnuti a chcete si skleník zamluvit dopředu, je třeba složit zálohu a následně Vám bude poskytnuta sleva 25%. Po celou dobu výstavy poskytujeme na veškeré objednávky přímo na výstavě slevu 10%.

Pro další informace nás kontaktujte e-mailem nebo nám zavolejte. Těšíme se na Vaši návštěvu.

POZOR

Chcete věnovat skleník, nebo jakýkoliv náš výrobek,jako dárek? Napište nám nebo zavolejte, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.

 

Proč nakupovat u nás?

Akce aktuálního měsícePrávě si vybíráte:  
Limes > Akce


Nákupní košík
0Kč
Přihlášení
Váš email
Váše heslo

Zapomenuté heslo | Nejste ještě registrovaný?